POS MEDIA GROUP

МІСІЯ КОМПАНІЇ

Наша місія полягає в тому, щоб допомагати клієнтам збільшувати продаж їхньої продукції. Ми прагнемо досягти цього, пропонуючи комплексне рекламне рішення з роздрібних продуктів і послуг, які впливають на поведінку покупців.

ПРО КОМПАНІЮ

POS Media є європейським лідером ринку з внутрішньої реклами у торгівельних мережах та пропонує широкий спектр послуг і рекламних інструментів, які представлені в 6 країнах Центральної Європи та додаткових партнерських офісах в двох західноєвропейських країнах.

У 2018 році компанія POS Media відсвяткувала своє 20-річчя, а також відзначила велике стратегічне партнерство з лідером з реклами в торгівельних мережах Азії, Omni Marketing Global, завдяки якому POS Media працюватиме тепер в 24 країнах світу.

Завдяки нашому перевіреному торговому досвіду максимізації прибутку та зниження витрат ми співпрацюємо з такими торговими мережами як Ahold, Carrefour, Metro, SPAR, Tesco, Lenta, Magnit.

Крім цього, ми представляємо провідні світові бренди, такі як Unilever, P&G, Coca-Cola, Nestlé, Mondelez, Heineken та багато інших.

НАША ІСТОРІЯ

POS Media було спершу засновано як “IMIGe Czech Republic” у 1998 р. з метою копіювання успішних конценцій у Європі. Зосередившись на рекламуванні у точках продажу, компанія швидко поширилася на теренах Угорщини, Словаччини та Польщі. Заснувавши у Празі штаб-квартиру, компанію було перейменовано на “POS Media Europe” та з’явилися представництва у Німеччині, Україні та Росії. У 2018 році POS Media підписала стратегічне партнерство з Omni Marketing Global.

НАШ СЛІД