POS MEDIA GROUP

МІСІЯ КОМПАНІЇ

Нашою місією є допомагати нашим клієнтам впливати на купівельну поведінку споживачів та збільшувати обсяги продажу їхньої продукції. Ми прагнемо досягти цього завдяки інформаційним можливостям ПОС- матеріалів як ключових елементів маркетингової формули та шляхом надання комплексного набору роздрібних послуг з метою забезпечення успішного виконання проекту. Ми продовжуємо політику розширення на міжнародному ринку будуючи довгострокові взаємини з нашими світовими рекламними та торговими партнерами.

ПРО КОМПАНІЮ

“POS Media” представлена у 6 європейських країнах та є лідером на європейському ринку у сфері роздрібної торгівлі, пропонуючи широкий спектр послуг та рекламних інструментів у точках продажу. Завдяки перевіреному досвіду максимізації прибутків, оптимізації витрат, вдосконалення інтер’єру та якості обслуговування, серед числа наших партнерів у сфері роздрібної торгівлі є “Tesco”, “Ahold”, “Carrefour”, “Metro” та “Real”. Ми представляємо такі провідні світові бренди як Unilever, P&G, Coca-Cola, Nestlé, Mondelez, Heineken та багато інших.

НАША ІСТОРІЯ

“POS Media Europe” було спершу засновано як “IMIGe Czech Republic” у 1998 р. з метою максимізації потенціалу медіа-простору у сфері роздрібної торгівлі. Зосередившись на рекламуванні у точках продажу, компанія швидко поширилася на теренах Угорщини, Словаччини та Польщі. Заснувавши у Празі штаб-квартиру, компанію було перейменовано на “POS Media Europe” та з’явилися представництва у Німеччині, Україні та Росії.

ЕТАПИ СТАНОВЛЕННЯ

1998 – заснування “IMIGe Czech Republic”

1999 – “IMIGe” відкриває офіс в Угорщині

1999 – “IMIGe” відкриває офіс у Словаччині

2000 – “IMIGe” відкриває офіс у Польщі

2006 – створення європейської штаб-квартири у м. Прага, Чеська Республіка

2008 – після ребрендингу компанію перейменовано на “POS Media Group”

2008 – “POS Media” відкриває офіс в Україні

2009 – “POS Media” відкриває офіс у Туреччині

2010 – “POS Media” придбала “Célcsoport Media” в Угорщині

2011 – “POS Media” та “HighCo France” оголошують про стратегічне партнерство

2012 – “POS Media” відкриває офіс у Німеччині

2012 – “POS Media” в Угорщині перейменовано на “POS Services”

2013 – “POS Media” відкриває офіс у Росії

2016 – “Tesco” подовжує ексклюзивний контракт з Чеською Республікою, Словаччиною, Угорщиною та Польщею

2017 – “POS Media” викуповує акції “HighCo France”