Успіх – це командний вид спорту

Нам добре разом

Ми робимо ставку на дружню атмосферу. Нас мотивує наявність хороших стосунків між колегами. Хоча ми не сімейний бізнес, ми все одно одна велика родина. Ми будуємо дружбу, ми відкриті один до одного та віримо в силу спілкування. Помилки – це цілком людське явище, і ми шукаємо не винних у таких ситуаціях, а найкраще рішення, щоб виправити ситуацію та переконатися, що це більше не повториться. Ви можете вирішити питання швидко, безпосередньо з топ-менеджментом, без необхідності мільйону підписів
Нам добре разом

Ми щасливі разом

Ми проводимо час не тільки на роботі, а й поза нею. З нами готуйтеся до тімбілдингів та різноманітних заходів (спільний сніданок/обід/вечеря, квест-ігри, тощо). Крім того, ми приймаємо участь у професійних конференціях, та конкурсах, таких як Best Country Awards або конкурс на кращого трейдера TOP KAM.
Ми щасливі разом

Наші цінності

Нас мотивують та об'єднують 4 цінності: Разом сильніші. Разом ми сильніші, успіх – це командний вид спорту "Одержимість" якістю. Просто “добре”? Для нас цього замало. Необмежені можливості. Не питайте чому, питайте - а чому б і ні? Чесний підхід. Ми не даємо пустих обіцянок. Ми діємо прямо, прозоро і виконуємо свої обіцянки та зобов’язання. Ми є експертами у своїй галузі. Ми виконуємо свою роботу точно і продумуємо все до дрібниць. Ви можете дізнатися більше про наші цінності в розділі «Про нас».
Наші цінності

Для наших співробітників:

Сучасний офіс в центральній частині міста

4 тижні відпустки

Медичне страхування

Тімбілдинги та інші заходи

Щотижня смаколики в офісі

Не має підходящої вакансії, але хочете залишити інформацію про себе?

Ми шукаємо таланти у багатьох сферах

Контактний форма

Základní informace
Завантажте вкладення