Соціальні мережі & Influencer маркетинг

Текст+фото? Ні! Маємо для вас щось набагато цікавіше!

Ми надаємо послугу, яку ви не знайдете більше ніде

На початку може бути важко пояснити детально, тому буде набагато краще, якщо ви зв’яжетеся з нами, і ми розкриємо деталі при зустрічі. Декілька подробиць:

1

ПІДБІР ДЕТАЛЬНОГО СЦЕНАРІЮ ТА ІНФЛЮЕНСЕРІВ

Підбір відповідних інфлюенсерів. Підбір інфлюенсерів здійснюється шляхом детального аналізу профілів в Instagram чи Facebook. В першу чергу перевіряємо аудиторію з точки зору її відповідності цільовій групі наших клієнтів, рівень охоплення, інтерес підписників до постів та сторіс, а також ціну послуг.

2

Детальний сценарій

Ретельно опрацьований сценарій містить багато креативних ідей від наших працівників, а також конкретні дії з просування вашого продукту.

3

Ми відповідальні за все

Ми відповідальні за всі етапи: пошук, набір, брифінг, координаційні дзвінки та зустрічі, надання необхідних матеріалів, план публікації та команду реалізації. Одночасно гарантуємо доступну вартість наших послуг SMM для українських клієнтів.

4

Оцінювання

Оцінювання ефективності роботи маркетологів на підставі кількісних критеріїв і повний звіт - це те, що ми обов’язково передаємо замовнику.

Offline-online balance: не зневажайте офлайн, не переоцінюйте онлайн і навпаки

Родзинкою проєкту може стати включення до offline-компаній інфлюенсерів. Ми сплануємо захід, що матиме винятковий комплексний результат. Все в рамках нашої агенції – все під одним дахом.

Соцмережі мають бути корисними.

Ми також подбаємо про ваші облікові записи у Facebook, Instagram і TikTok. Постами з фото товарів та інформацією про те, які вони класні, сьогодні не зацікавиш широку аудиторію, навіть якщо ви продаєте годинник із фонтаном. Ми знайдемо тригери ваших потенційних клієнтів, вони будуть захоплюватись вашими акаунтами в соціальних мережах.

Ми створюємо

Емоції, культуру взаємовідносин, довіру. Ми відображаємо ваш бренд в торгівельній площі магазину і digital просторі.

Наші прагнення

Ми дбаємо про середовище, як ключовий засіб продажу. Ми використовуємо новітні технології та багатоканальні рішення. Наш орієнтир в рекламі - цільова група бренду.

Ми забезпечуємо взаємодію

Помітність та взаємодія у соціальній сфері через цифровий світ. Ми формуємо у споживача цікавість до продукту або послуги використовуючи засоби діджитал маркетингу. Як результат, виникає бажання спробувати – відвідати місце продажу або придбати online.

Стимулювання продажів

Довірте нам медіа просування вашого бренду і ваші продажі зростатимуть. Перелік нових клієнтів і споживачів зростатиме, ARPU існуючих значно підвищиться.

ONLINE ЧЕРЕЗ OFFLINE

Поєднання інструментів діджитал маркетингу та рекламних засобів для для торговельного залу створюють приголомшливий ефект. Ми розробимо індивідуальну креативну кампанію, що забезпечить мультиканальність комунікації - як у соціальних мережах, так і в точках продажів. Такий інтегрований підхід дозволить охопити потрібну вам цільову аудиторію – декілька поколінь, або специфічну групу клієнтів.

Influencer маркетинг

Використовуючи власний інструментарій, ми підберемо для вас лідерів думок, які мають необхідний досвід роботи у соціальних мережах і найкращим чином реалізують просування бренду або продукту. За власною методикою ми здійснюємо перевірку інфлюенсерів та їхнього впливу.

Менеджмент SMM

Види соціальних мереж, з якими ми працюємо: Facebook, Instagram, TikTok. Підготовлена нашою командою комунікаційна стратегія буде чіткою, контент-план докладним, графіка, виконана нашими графічними дизайнерами, матиме привабливий вигляд, а текст, що створять наші копірайтери — зрозумілим. Ми створимо все: зміст, історії, відео та конкурси. А головне – бажання користувачів стежити за вашими обліковими записами, а також ділитися ними з іншими.

Маєте питання щодо наших послуг SMM? Запрошуємо на зустріч, де ви отримаєте докладну інформацію про наші послуги