МИ – ЛІДЕРИ В ОБЛАСТІ ІННОВАЦІЙ

Ми не просто наслідуємо тенденції, ми - створюємо тренди.

Наші новини, цікаві речі, події

POS Media Ukraine вже підготувались до святкування Різдва та Нового року!
POS Media Ukraine влаштували вечірку в стилі Halloween – найстрашніше і найвеселіше свято, яке щороку відзначається по всьому світу.
Вперше, за 20 років, KORMOTECH хоче особисто познайомитись з тими, хто живить його бізнес, є його джерелом: з тим, хто купує їжу для своїх улюбленців у фізичних та цифрових точках продажу.
Про ключову роль POS Media у шоперському маркетингу в інтерв'ю з Тетяною Пастернак, регіональним директором компанії: найважливіші тренди шоперського маркетингу, виклики, з якими стикається галузь та про важливість міжнародного досвіду.
Вже не вперше, коли супермаркети "Сільпо" потрапляють до списку Europe's Finest Store, який публікує European Supermarket Magazine. Редакція виокремила майже 30 магазинів у 15 країнах Європи, зокрема супермаркети Австрії, Німеччини, Італії, Швейцарії, Нідерландів, Бельгії. Найкращі українські супермаркети зі списку можна побачити у м. Рівне (присвячений емоціям), м. Бориспіль (присвячений гелікоптерам у ретро футуризмі) та на Крюківщині (присвячений географічним міфам). Отже, сміливо можна сказати, що "Сільпо" - це супермаркети з найкращим дизайнерським оформленням європейських магазинів.
Ольга Павлова, Artlevel, розповіла про сучасні тренди мерчандайзингу в retail, актуальні концепти дизайну, різні техніки презентації товару, зонування простору магазину, а також показала роль вітрини як комерційної інсталяції, що продає товар.
Українці щороку вшановують головний закон країни у День Конституції України 28 червня. Конституція України визначає наш шлях як демократичної держави, гарантує права та свободи українців та закріплює їхні обов'язки.
Алло, Укрзолото, Епіцентр, Цитрус, Forta, Сімі, Територія мінімальних цін, Чорноморка: хто з рітейлерів експериментував з форматами магазинів останнім часом та що у них вийшло.
День вишиванки - міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Відзначається це свято щороку в третій четвер травня. Нині – це ще й день єдності та духу українського народу.
Від віртуальної примірки до віртуального гардеробу (найвідоміші бренди вже це реалізовують), магазини без касирів та продавців та перший магазин без кас у Києві, повсюдна персоналізація продуктів та послуг, маркетинг у метавсесвіті, фокус на переробку та сталі технології.
Які тенденції і зміни відбулися у маркетингу рітейлу під час війни. Інтерв'ю Ольги Румянцевої, директорки маркетингу VARUS для sostav.ua.

Забезпечимо функціональні рішення для вашого продукту

Європейський лідер маркетингу покупців. Ми підготуємо найефективнішу кампанію для вашого продукту.