ПРОМО КАМПАНІЇ

Ось, що справді активує споживчий інтерес!

IN-STORE реклама - це наша стихія, але наші можливості значно ширше

Спеціалісти нашої команди розроблять оригінальну механіку для вашого заходу чи акції, або запропонують вже перевірені сценарії. У нас є рішення як для торговельного залу, так і за його межами. Ми адаптуємо кожну кампанію, щоб наприкінці з гордістю представити вам результати. Для кожної промо кампанії ми забезпечимо високо кваліфікований персонал: промоутери, хостес, амбасадори. Ми забезпечимо якісне проведення будь-якого заходу.

Презентації, дегустації та семплінг для залучення клієнтів

Підготовка та проведення презентацій у магазинах 100% привертає увагу покупців та спонукає їх до здійснення покупок. Найкращий вид взаємодії клієнта з брендом - протестувати продукт. Наші промоутери найкраще інформують про переваги продукту, а представлення зразків і проведення дегустацій посилюють позитивні враження.

Co-promo

Організація спільного проєкту для двох чи більше брендів, проведення дегустаційних заходів та зонування території продажів.

Пакувальники

Промоутерська допомога будь-якому відвідувачу в пакуванні передсвяткових покупок та створення вітальних листівок від бренду.

Акції, лотереї та розіграші

Акції, лотереї та розіграші є потужними інструментами, що привертають увагу споживача та стимулює повторні покупки. В нашому арсеналі безліч різноманітних цікавих заходів. Організація промо акцій включає різноманітні інструменти: лототрон, подарункова акція, використання скретч-карти, розіграші призів, тощо. Звичайно, всі необхідні матеріали, обладнання та персонал будуть нами забезпечені.

Все заради задоволеного клієнта

Ми прагнемо організувати цікавий, оригінальний захід, зберегти ваш час і ефективно використати бюджет. Коло наших задоволених клієнтів постійно розширюється.

Стимулювання збуту

У вас на меті вразити - ми допоможемо! Дозвольте нам потурбуватися про незабутнє відкриття вашого магазину, роуд-шоу, семплінгу, конференції або запуск нової продукції: ті чи інші заходи допоможуть вам підкорити серця клієнтів і створити позитиве враження про ваш бренд.

5 органів чуття у маркетингу

Наша компанія належить до тієї невеликої кількості , що працюють у сфері рекламного впливу на всі органи чуття клієнтів. Завдяки сенсорному маркетингу забезпечується успіх наших рекламних кампаній в усіх цільових групах споживачів. Створення чуттєвих асоціацій сприяє формуванню міцних і довготривалих взаємовідносин між вами та вашими споживачами. Комбінація рекламних засобів сформує у ваших клієнтів позитивні емоції, що найкраще сприяє промоції вашої продукції чи послуг.

Портфоліо

Ми вас зацікавили? Звертайтесь. Ваш захід буде незабутнім