Ми забезпечуємо усвідомлену і регулярну покупку вашого бренду

Від маленького воблера до вражаючої масштабної кампанії, про яку дізнаються всюди

Ефективні маркетингові послуги та комплексні рішення BTL = економія ваших часу і грошей

Ми організуємо цільове місцеве просування або комплексне рішення з масштабним охопленням клієнтів. Наше портфоліо унікальних засобів та послуг, досвід і кваліфікація, дозволяють створити і реалізувати ефективну кампанію саме для вашого продукту або бренду.

1

Ми створюємо емоції

Наш профіль - побудова відносин, аудиторії та довіри. Орієнтир - індивідуальний досвід бренду, завдяки якому ми активізуємо продажі. Ми підтримуємо бренд у реальному світі та в цифровому просторі - збалансовано та функціонально.

2

Ми орієнтовані на POS

Системи point-of-sale є важливим елементом торгівлі, тому ми широко використовуємо це рішення в своїй діяльності. Сьогодні фахівці нашої агенції активно працюють з онлайн pos-простором та зовнішнім середовищем. Нас виділяє продуманий вибір оптимального поєднання з урахуванням продукту та цільової групи.

3

Ми зміцнюємо бренди

Підвищення пізнаванності бренду та соціальна взаємодія - один з провідних напрямків нашої діяльності. Засоби онлайн-маркетингу здатні вплинути на підвищення інтересу до відвідування заходів, торгових залів або онлайн покупок. У поєднанні із ПОС матеріалами, розміщеними у торгових залах, ми створюємо інформаційний простір що активізує покупку.

4

Реалізація на практиці

Ми створюємо цікаві та комплексні рішення з вимірюваними результатами. З нами реалізувати проект можна під одним дахом, а це не тільки економія часу і грошей, а й можливість реагувати на зміни та нові вимоги.

5

Ефективна реклама

Приймаючи рішення замовити маркетингові послуги в нашій компанії, ви отримаєте прямий вплив на зростання продажів. Ми забезпечимо можливості для залучення нових клієнтів і підвищення ARPU для постійних. Наші послуги формують довіру до бренду і теплі відносини з клієнтами.

Портфоліо наших послуг

Послуги та рішення портфоліо POS Media Ukraine максимально ефективні у спільному чи комбінованому використанні. Таким чином ми привертаємо максимальну увагу споживачів, викликаємо хвилю позитивних емоцій, визначаємо рішення та активуємо продажі. Запрошуємо вас протестувати одну з представлених послуг, або обрати повний пакет сервісів адаптований до вашого бренду або продукту.

Ви можете обрати будь-яку із наших послуг. Але найкраще вони працюють разом